ČESKÁ
Adlová Věra - Růže z Flander
Koupit
Cena: 35.00 Kč
Arbes Jakub - Poslední dnové lidstva
Vyšehrad 1985, vydání šesté, pevná vazba, 248 stran, přebal natržen, jinak dobrý stav.
Kód zboží: 07704
Vyšehrad 1985, vydání šesté, pevná vazba, 248 stran, přebal natržen, jinak dobrý stav.
Koupit
Cena: 25.00 Kč
Arbes Jakub - Pražský domácíček aneb Buď spořivý!
Koupit
Cena: 40.00 Kč
Autoři různí - Křehké jistoty
Povídky současných českých autorek. ČS 1989, vydání první, pevná vazba, přebal, 264 stran, dobrý stav.
Kód zboží: 07754
Povídky současných českých autorek. ČS 1989, vydání první, pevná vazba, přebal, 264 stran, dobrý stav.
Koupit
Cena: 35.00 Kč
Autoři různí - Mámivá noc
Soubor milostných povídek... J.K. Tyl, J. Neruda, L. Klíma, E. Vachek, E. Valenta, J. Havlíček, F. Kubka, A. Lustig, V. Kocourek. B. Hrabal, J. Škvorecký, M. Kundera, J. Kopta...Odeon 1970, vydání první, pevná vazba, přebal, 350 stran, dobrý...
Kód zboží: 08101
Soubor milostných povídek... J.K. Tyl, J. Neruda, L. Klíma, E. Vachek, E. Valenta, J. Havlíček, F. Kubka, A. Lustig, V. Kocourek. B. Hrabal, J. Škvorecký, M. Kundera, J. Kopta...Odeon 1970, vydání první, pevná vazba, přebal, 350 stran, dobrý...
Koupit
Cena: 35.00 Kč
Autoři různí - Podivuhodné příhody ze staré Prahy
Ze starých pražských legend a pověstí...Vydal Odeon 1971, vydání první. Pevná vazba, přebal, 296 stran. Dobrý stav.
Kód zboží: 05157
Ze starých pražských legend a pověstí...Vydal Odeon 1971, vydání první. Pevná vazba, přebal, 296 stran. Dobrý stav.
Koupit
Cena: 40.00 Kč
Autoři různí - Souzvuk duší
....Tentokrát vás po duši pohladí povídky ze života, které se v mnohém podobají našim vlastním zážitkům a zkušenostem, a možná se i doopravdy staly… Vybrala Slávka Krbová, Akcent 2009, vydání první, pevná vazba, 208 stran,...
Kód zboží: 08070
....Tentokrát vás po duši pohladí povídky ze života, které se v mnohém podobají našim vlastním zážitkům a zkušenostem, a možná se i doopravdy staly… Vybrala Slávka Krbová, Akcent 2009, vydání první, pevná vazba, 208 stran,...
Koupit
Cena: 60.00 Kč
Autoři různí - Třináct baladických próz
Zikmund Winter, Václav Beneš Třebízský, Alois Jirásek, Josef Karel Šlejhar, Karel Klostermann, Růžena Svobodová, Viktor Dyk, Fráňa Šrámek, Jaroslav Kratochvíl, Karel Schulz, Jaroslav Havlíček, Karel Čapek, Vladislav Vančura. Vydal...
Kód zboží: 05087
Zikmund Winter, Václav Beneš Třebízský, Alois Jirásek, Josef Karel Šlejhar, Karel Klostermann, Růžena Svobodová, Viktor Dyk, Fráňa Šrámek, Jaroslav Kratochvíl, Karel Schulz, Jaroslav Havlíček, Karel Čapek, Vladislav Vančura. Vydal...
Koupit
Cena: 35.00 Kč
Bass Eduard - Lidé z maringotek
Československý spisovatel 1983, ilustrace Cyril Bouda, vydání šesté, pevná vazba, přebal, 207 stran, dobrý stav.
Kód zboží: 07516
Československý spisovatel 1983, ilustrace Cyril Bouda, vydání šesté, pevná vazba, přebal, 207 stran, dobrý stav.
Koupit
Cena: 30.00 Kč

