HUMANITNÍ VĚDY
Bardtke Hans - Příběhy ze starověké Palestiny
Tradice - archeologie - dějiny. Vyšehrad 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, 304 stran, množství obrazových příloh, výborný stav
Kód zboží: 08751
Tradice - archeologie - dějiny. Vyšehrad 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, 304 stran, množství obrazových příloh, výborný stav
Koupit
Cena: 80.00 Kč
Bronowski Jacob - Vzestup člověka
Kniha mapuje vývoj lidské kultury a vědy. Vydal Odeon. Pevná vazba, přebal. Výborný stav
Kód zboží: 05498
Kniha mapuje vývoj lidské kultury a vědy. Vydal Odeon. Pevná vazba, přebal. Výborný stav
Koupit
Cena: 80.00 Kč
Brown Dee - Mé srdce pohřběte u Wounded Knee
Dějiny severoamerických indiánů. Vydal Odeon 1976, vydání první. Pevná vazba, přebal, 316 stran, množství fotopříloh, dobrý stav.
Kód zboží: 06898
Dějiny severoamerických indiánů. Vydal Odeon 1976, vydání první. Pevná vazba, přebal, 316 stran, množství fotopříloh, dobrý stav.
Koupit
Cena: 85.00 Kč
Černý Václav - Staročeská milostná lyrika a další studie...
Staročeská milostná lyrika a další studie ze staré české literatury. MF 1999, vydání druhé, pevná vazba, přebal, 460 stran, výborný stav.
Kód zboží: 07594
Staročeská milostná lyrika a další studie ze staré české literatury. MF 1999, vydání druhé, pevná vazba, přebal, 460 stran, výborný stav.
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Dekrety prezidenta republiky 1940 - 1945
Dokumenty 2. - Karel Jech a Karel Kaplan, vydal Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v nakladatelství Doplňěk 1995, vydání první. Brožované, 1071 stran, bezvadný stav.
Kód zboží: 07513
Dokumenty 2. - Karel Jech a Karel Kaplan, vydal Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v nakladatelství Doplňěk 1995, vydání první. Brožované, 1071 stran, bezvadný stav.
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Dekrety prezidenta republiky 1940 - 1945 - 1
Dokumenty 1. - Karel Jech a Karel Kaplan, vydal Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v nakladatelství Doplňěk 1995, vydání první. Brožované, 475 stran, bezvadný stav
Kód zboží: 07574
Dokumenty 1. - Karel Jech a Karel Kaplan, vydal Ústav pro soudobé dějiny AV ČR v nakladatelství Doplňěk 1995, vydání první. Brožované, 475 stran, bezvadný stav
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Galandauer J. a Honzík M. - Osud trůnu habsburského
Vydalo Panorama 1982, vydání první, pevná vazba, přebal, 272 stran, 32 stran obrazových příloh, dobrý stav.
Kód zboží: 07047
Vydalo Panorama 1982, vydání první, pevná vazba, přebal, 272 stran, 32 stran obrazových příloh, dobrý stav.
Koupit
Cena: 55.00 Kč
Jepsen Alfred - Královská tažení ve starém Orientu
Jádro knihy tvoří soubor dvaceti dvou textů pocházejících z Egypta, Mezopotámie a syropalestinských území, vztahujících se k dějinám Palestiny a Izraele ( 2000 př.n.l. - 500 př.n.l.)....Vydal Vyšehrad 1997, vydání druhé. Pevná...
Kód zboží: 05646
Jádro knihy tvoří soubor dvaceti dvou textů pocházejících z Egypta, Mezopotámie a syropalestinských území, vztahujících se k dějinám Palestiny a Izraele ( 2000 př.n.l. - 500 př.n.l.)....Vydal Vyšehrad 1997, vydání druhé. Pevná...
Koupit
Cena: 75.00 Kč
Kafka Vladimír - Studie a úvahy o německé literatuře
KRA 1995, [k vydání připravil, ediční poznámku napsal, bibliografii a životopisná data sestavil Petr Turek], brožované, 372 stran, výborný stav.
Kód zboží: 07734
KRA 1995, [k vydání připravil, ediční poznámku napsal, bibliografii a životopisná data sestavil Petr Turek], brožované, 372 stran, výborný stav.
Koupit
Cena: 65.00 Kč