NEZAŘAZENO
Hendrich Vladimír - Easy Rider & Co.
Easy Rider & Co : rebelové, motorky, hippies a drogy. MAŤA 1996, vydání první, brožované, množství fotopříloh, 120 stran, bezvadný stav.
Kód zboží: 07645
Easy Rider & Co : rebelové, motorky, hippies a drogy. MAŤA 1996, vydání první, brožované, množství fotopříloh, 120 stran, bezvadný stav.
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Hnilica Jan - Souřadnice zdraví aneb praktická psychotronika
ROAD Praha 1992, vydání první, brožované, 181 stran, několik uvolněných listů, přijatelný stav.
Kód zboží: 09380
ROAD Praha 1992, vydání první, brožované, 181 stran, několik uvolněných listů, přijatelný stav.
Koupit
Cena: 45.00 Kč
Ječný Dobromil - Brevíř moderního člověka
Knížka shrnuje pravidla společenského chování v rodině, mezi přáteli, na pracovišti, ve veřejných místnostech i při oficiálních příležitostech. Kromě všeobecných pravidel etikety poučí i o způsobu oblékání, zásadách...
Kód zboží: 05892
Knížka shrnuje pravidla společenského chování v rodině, mezi přáteli, na pracovišti, ve veřejných místnostech i při oficiálních příležitostech. Kromě všeobecných pravidel etikety poučí i o způsobu oblékání, zásadách...
Koupit
Cena: 35.00 Kč
Kolektiv autorů - Kamínky
Drobná svědectví o pronásledování křesťanů v době komunistické totality i o jejich snahách o svobodu a blaho vlasti. 2000, brožované, 215 stran, dobrý stav.
Kód zboží: 09184
Drobná svědectví o pronásledování křesťanů v době komunistické totality i o jejich snahách o svobodu a blaho vlasti. 2000, brožované, 215 stran, dobrý stav.
Koupit
Cena: 30.00 Kč
Masaryk Jan - Volá Londýn
Panorama 1990, vydání první, brožované, 266 stran / 16 stran černobílých příloh, dobrý stav.
Kód zboží: 08925
Panorama 1990, vydání první, brožované, 266 stran / 16 stran černobílých příloh, dobrý stav.
Koupit
Cena: 30.00 Kč
Moudrost starých Římanů
Soubor přísloví, rčení a aforismů vybraných z díla antických rétorů, filozofů a básníků. Kniha je doplněna seznamem zkratek použitých děl a stručnými životopisy autorů použitých citátů. Vydal Odeon 1990, vydání první. Pevná...
Kód zboží: 05893
Soubor přísloví, rčení a aforismů vybraných z díla antických rétorů, filozofů a básníků. Kniha je doplněna seznamem zkratek použitých děl a stručnými životopisy autorů použitých citátů. Vydal Odeon 1990, vydání první. Pevná...
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Nový začátek - Kniha o zdravém životním stylu
Foster Vernon W. Vydal Advent-Orion 1997, vydání druhé, pevná vazba, 235 stran, výborný stav.
Kód zboží: 09325
Foster Vernon W. Vydal Advent-Orion 1997, vydání druhé, pevná vazba, 235 stran, výborný stav.
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Odvárka Jiří - Auvajs, Mejlo
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Rushtonová Rosie - Jak nebýt outsiderem
....nabízí příběhy, pravidla, testy a příklady jak si lépe porozumět, odkrýt své pozitivní stránky, umět se prosadit, stát si za svým, a to tak, aby se člověk nestal neoblíbeným...Portál 2000, vydání první, brožované, 107 stran,...
Kód zboží: 08083
....nabízí příběhy, pravidla, testy a příklady jak si lépe porozumět, odkrýt své pozitivní stránky, umět se prosadit, stát si za svým, a to tak, aby se člověk nestal neoblíbeným...Portál 2000, vydání první, brožované, 107 stran,...
Koupit
Cena: 50.00 Kč
