POESIE
Almanach mladých básníků Podorlicka II
Ilustroval Fr. Blažíček, vydal OFTIS 2002, vydání první, brožované, 64 stran, dobrý stav.
Kód zboží: 07792
Ilustroval Fr. Blažíček, vydal OFTIS 2002, vydání první, brožované, 64 stran, dobrý stav.
Koupit
Cena: 30.00 Kč
Anglická renesanční a barokní lyrika - Škola noci
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Autoři různí - Cesta kolem světa ve dvou tisících verších
Vydal Československý spisovatel 1967, vydání první. Pevná vazba, bez obálky, 208 stran. Autoři - Hrubín, Mácha, Seifrt, Vrchlický, Skácel, Dyk a mnoho dalších. Ilustrace - Bouda, Čapek, lhoták, Zrzavý a další. Dobrý stav.
Kód zboží: 05147
Vydal Československý spisovatel 1967, vydání první. Pevná vazba, bez obálky, 208 stran. Autoři - Hrubín, Mácha, Seifrt, Vrchlický, Skácel, Dyk a mnoho dalších. Ilustrace - Bouda, Čapek, lhoták, Zrzavý a další. Dobrý stav.
Koupit
Cena: 30.00 Kč
Autoři různí - Galantní poezie
Francouští básníci 16. - 19. století. Vydal Československý spisovatel 1970, vydání druhé. Pevná vazba, přebal, 174 stran. Ušpiněná obálka, jinak dobrý stav
Kód zboží: 05148
Francouští básníci 16. - 19. století. Vydal Československý spisovatel 1970, vydání druhé. Pevná vazba, přebal, 174 stran. Ušpiněná obálka, jinak dobrý stav
Koupit
Cena: 25.00 Kč
Autoři různí - Láska a smrt
Výbor z lidové poezie. Vydal Odeon 1984, vydání třetí. Pevná vazba, přebal, 240 stran. Dobrý stav.
Kód zboží: 05205
Výbor z lidové poezie. Vydal Odeon 1984, vydání třetí. Pevná vazba, přebal, 240 stran. Dobrý stav.
Koupit
Cena: 25.00 Kč
Autoři různí - Mezi dvěma plameny - Nová anglická poesie
Výběr - například - Cecil Day Lewis, George Barker, Stephen Spender a mnoho dalších. Vydala Mladá fronta 1948, vydání první. Pevná vazba, 155 stran, dobrý stav, přebal chybí..
Kód zboží: 05765
Výběr - například - Cecil Day Lewis, George Barker, Stephen Spender a mnoho dalších. Vydala Mladá fronta 1948, vydání první. Pevná vazba, 155 stran, dobrý stav, přebal chybí..
Koupit
Cena: 40.00 Kč
Autoři různí - Milostný listář
Výbor z milostné korespondence českých spisovatelů 19. a 20.století počínaje K. H. Máchou a konče Jiřím Ortenem, doplněný reprodukcemi předních českých malířů tohoto období. Odeon, 1986, první vydání, pevná vazba, přebal, 240...
Kód zboží: 07237
Výbor z milostné korespondence českých spisovatelů 19. a 20.století počínaje K. H. Máchou a konče Jiřím Ortenem, doplněný reprodukcemi předních českých malířů tohoto období. Odeon, 1986, první vydání, pevná vazba, přebal, 240...
Koupit
Cena: 35.00 Kč
Autoři různí - Verše o Praze
Vydal Československý spisovatel 1962, vydání první. Pevná vazba, bez přebalu, 206 stran. Vybral Jaroslav Seifert, autoři - Mácha, Neruda, Vrchlický, Čech, Sova, Toman, Závada a mnoho dalších. Ilustrace Jiří Šlitr. Dobrý stav.
Kód zboží: 05149
Vydal Československý spisovatel 1962, vydání první. Pevná vazba, bez přebalu, 206 stran. Vybral Jaroslav Seifert, autoři - Mácha, Neruda, Vrchlický, Čech, Sova, Toman, Závada a mnoho dalších. Ilustrace Jiří Šlitr. Dobrý stav.
Koupit
Cena: 25.00 Kč
Bezruč Petr - Slezské písně
Vydal Československý spisovatel 1953, vydání šesnácté. Pevná vazba, břebal, 186 stran, dobrý stav.
Kód zboží: 07074
Vydal Československý spisovatel 1953, vydání šesnácté. Pevná vazba, břebal, 186 stran, dobrý stav.
Koupit
Cena: 30.00 Kč
