SPORT
Bakalář Robert a Bolardt Antonín - Kodešův mečbol
Koupit
Cena: 25.00 Kč
Bezdíček Jiří - Windsurfing
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Bílou stopou - Lyžování v Československu
Karásek Oldřich, Olympia 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, velký formát, 208 stran, 117 barevných snímků, výborný stav.
Kód zboží: 08737
Karásek Oldřich, Olympia 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, velký formát, 208 stran, 117 barevných snímků, výborný stav.
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Blažek Vratislav - Věra Čáslavská
Vydala Olympia 1968, vydání první. Pevná vazba, velké množství fotografických příloh. Stav dobrý - chybí přebal.
Kód zboží: 05800
Vydala Olympia 1968, vydání první. Pevná vazba, velké množství fotografických příloh. Stav dobrý - chybí přebal.
Koupit
Cena: 45.00 Kč
Čáslavská - Odložilová Věra - Cesta na Olymp
Vydala Mladá fronta 1972, vydání první. Pevná vazba, přebal, 176 stran, 24 stran příloh. Výborný stav.
Kód zboží: 05342
Vydala Mladá fronta 1972, vydání první. Pevná vazba, přebal, 176 stran, 24 stran příloh. Výborný stav.
Koupit
Cena: 45.00 Kč
Dědič Josef - Světové piruety
Vydala Olympia 1976, pevná vazba, přebal, 151 stran, 56 stran obrazových příloh. Dobrý stav.
Kód zboží: 05553
Vydala Olympia 1976, pevná vazba, přebal, 151 stran, 56 stran obrazových příloh. Dobrý stav.
Koupit
Cena: 45.00 Kč
Dobrovodský V. - Zimní olympijské hry v obrazech
Zimní olympijské hry v obrazech - Od Chamonix 1924 ke Calgary 1988. Olympia 1987, vydání první, Pevná vazba, přebal, 320 stran, 505 černobílých a 131 barevných foto, velký formát, výborný stav, na předsádce věnování.
Kód zboží: 08134
Zimní olympijské hry v obrazech - Od Chamonix 1924 ke Calgary 1988. Olympia 1987, vydání první, Pevná vazba, přebal, 320 stran, 505 černobílých a 131 barevných foto, velký formát, výborný stav, na předsádce věnování.
Koupit
Cena: 90.00 Kč
Dobyli jsme Vídeň - MS v hokeji 2005
Fotografie, zápasy, tabulky...CZ Books 2005, vydání první, pevná vazba, 90 stran, bezvadný stav.
Kód zboží: 07606
Fotografie, zápasy, tabulky...CZ Books 2005, vydání první, pevná vazba, 90 stran, bezvadný stav.
Koupit
Cena: 60.00 Kč
Eva a Pavel Romanovi - Čtyřnásobní mistři světa v tancích na ledě
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1967
dobrý stav, pevná vazba, přebal mítně poškozen, obsahuje čb. fotografie, první vydání, 66 stran.
Kód zboží: 07400
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1967
dobrý stav, pevná vazba, přebal mítně poškozen, obsahuje čb. fotografie, první vydání, 66 stran.
Koupit
Cena: 35.00 Kč

