MÍSTOPIS, FOTOKNIHY
Absolon L. a Z. - Krásy Slovenska
Šport 1980, vydání první, slovensky, pevná vazba, přebal, velký formát, neautorské věnování, 268 stran, dobrý stav.
Kód zboží: 15073
Šport 1980, vydání první, slovensky, pevná vazba, přebal, velký formát, neautorské věnování, 268 stran, dobrý stav.
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Autoři různí - Jakou barvu má domov
Výpravná fotopublikace - Česká a Slovenská krajina očima fotografů v proměnách staletí. Vydala Mladá fronta 1988, pevná vazba, přebal, dobrý stav.
Kód zboží: 05503
Výpravná fotopublikace - Česká a Slovenská krajina očima fotografů v proměnách staletí. Vydala Mladá fronta 1988, pevná vazba, přebal, dobrý stav.
Koupit
Cena: 100.00 Kč
Autoři různí - Jihomoravský kraj
Blok 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, dobrý stav.
Fotografie Miloš Budík, Jiří Kříž, Miroslav Myška, Vilém Reichmann, Josef Špičák a Vladimír Židlický.
Kód zboží: 14987
Blok 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, dobrý stav.
Fotografie Miloš Budík, Jiří Kříž, Miroslav Myška, Vilém Reichmann, Josef Špičák a Vladimír Židlický.
Koupit
Cena: 60.00 Kč
Autoři různí - Slezsko
Vydala Matice slezská v Opavě 1992, vydání první, pevná vazba, přebal, velký formát, 287 stran, výborný stav.
Kód zboží: 12756
Vydala Matice slezská v Opavě 1992, vydání první, pevná vazba, přebal, velký formát, 287 stran, výborný stav.
Koupit
Cena: 130.00 Kč
Byrtus Jan - Beskydy
Olympia 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, velký formát, neautorské věnování, 239 stran, 100 černobílých a 90 barevných snímků, dobrý stav.
Kód zboží: 15074
Olympia 1988, vydání první, pevná vazba, přebal, velký formát, neautorské věnování, 239 stran, 100 černobílých a 90 barevných snímků, dobrý stav.
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Chyský Čeněk - Kamenná minulost
Procházky po hradech a zámcích v českých zemích, Orbis 1950, pevná vazba, přebal opotřeben, kniha dobrý stav.
Kód zboží: 13571
Procházky po hradech a zámcích v českých zemích, Orbis 1950, pevná vazba, přebal opotřeben, kniha dobrý stav.
Koupit
Cena: 45.00 Kč
Dukla - symbol večnej slávy
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Ehm Josef - Praha
Panorama 1985, vydání druhé, doplněné, pevná vazba, přebal, velký formát, 207 stran, velmi dobrý stav.
Kód zboží: 13783
Panorama 1985, vydání druhé, doplněné, pevná vazba, přebal, velký formát, 207 stran, velmi dobrý stav.
Koupit
Cena: 100.00 Kč
Erhartovi Josef a Marie - Krásy Šumavy
Nakladatelství jihočeských tiskáren České Budějovice 1994, pevná vazba, přebal, výpravná fotokniha, velký formát, 160 stran, výborný stav.
Kód zboží: 09369
Nakladatelství jihočeských tiskáren České Budějovice 1994, pevná vazba, přebal, výpravná fotokniha, velký formát, 160 stran, výborný stav.
Koupit
Cena: 120.00 Kč
