UMĚNÍ
Aleš Mikoláš - Věnce národních písní
Dílo Mikoláše Alše - Svazek 5. Obrazová část 27 kreseb, textová část 28 kreseb a náčrtků. Vydal Orbis 1951, vydání druhé. Pevná vazba, 62 stran. Dobrý stav, bez přebalu.
Kód zboží: 05196
Dílo Mikoláše Alše - Svazek 5. Obrazová část 27 kreseb, textová část 28 kreseb a náčrtků. Vydal Orbis 1951, vydání druhé. Pevná vazba, 62 stran. Dobrý stav, bez přebalu.
Koupit
Cena: 60.00 Kč
Aleš Mikoláš - Vlast
Vydalo SNKL 1954, vydání druhé. Pevná vazba, 34 obrazů v textu, 123 černobílých a 5 barevých příloh na křídě. Stav knižního bloku velmi dobrý, chybí přebal, vyšisovaný oblélník na titulu vazby.
Kód zboží: 05338
Vydalo SNKL 1954, vydání druhé. Pevná vazba, 34 obrazů v textu, 123 černobílých a 5 barevých příloh na křídě. Stav knižního bloku velmi dobrý, chybí přebal, vyšisovaný oblélník na titulu vazby.
Koupit
Cena: 85.00 Kč
Aleš Mikoláš - Život a dílo I
Nakladatel F. Topič Praha, vydala Maryna Alšová, text napsali V.V. Štech a F.X. Jiřík. Pevná vazba, bez přebalu, 160 stran, stovky kreseb. Stav horší, odřené rohy, bez obálky.
Kód zboží: 05197
Nakladatel F. Topič Praha, vydala Maryna Alšová, text napsali V.V. Štech a F.X. Jiřík. Pevná vazba, bez přebalu, 160 stran, stovky kreseb. Stav horší, odřené rohy, bez obálky.
Koupit
Cena: 40.00 Kč
Alpatow M.W. - Die Dresdner Galerie - Alte Meister
v kartonové kazetě, VEB Verlag der Kunst, 1966, A4, německy, 110 stran textu + 233 obrazových příloh, velmi dobrý stav.
Kód zboží: 13824
v kartonové kazetě, VEB Verlag der Kunst, 1966, A4, německy, 110 stran textu + 233 obrazových příloh, velmi dobrý stav.
Koupit
Cena: 120.00 Kč
Bergman Ingmar - Fanny a Alexandr
Koupit
Cena: 30.00 Kč
Betlémy
Katalog k výstavnímu projektu, současná česká, slovenská a polská betlemářská tvorba, Galerie Slováckého muzea v Uh. Hradišti 2011, brožované, velký formát.
Kód zboží: 12766
Katalog k výstavnímu projektu, současná česká, slovenská a polská betlemářská tvorba, Galerie Slováckého muzea v Uh. Hradišti 2011, brožované, velký formát.
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Biesetzer Ladislav - Architektúra ako umenie a veda
Vydal Tatran 1980, první vydání, slovensky. Pevná vazba, přebal, 22 x 30 cm, 136 stran, 200 černobílých reprodukcí, 88 kreseb a tabulek. Stav dobrý.
Kód zboží: 05010
Vydal Tatran 1980, první vydání, slovensky. Pevná vazba, přebal, 22 x 30 cm, 136 stran, 200 černobílých reprodukcí, 88 kreseb a tabulek. Stav dobrý.
Koupit
Cena: 50.00 Kč
Bohatství berlínských muzeí - Schätze der Berliner Museen
Koupit
Cena: 70.00 Kč
Bouzek Jan a Kratochvíl Zdeněk - Řeč umění a archaické filosofie
Herrmann a synové 1995, vydání neuvedeno, brožované s přebalem, 255 stran, obrazové přílohy, bezvadný stav.
Kód zboží: 08301
Herrmann a synové 1995, vydání neuvedeno, brožované s přebalem, 255 stran, obrazové přílohy, bezvadný stav.
Koupit
Cena: 60.00 Kč

